RU

Регіонал сумнівається, що Японія розібралася зі "справою Тимошенко"

11.01.2011, 11:55
Регіонал сумнівається, що Японія розібралася зі
e62e8f2f9f82b69b208c5ca0c56d7078.jpg

Регіонал сумнівається, що Японія розібралася зі "справою Тимошенко"

Неможливо розслідувати діяльність уряду Юлії Тимошенко, перебуваючи в Японії. Про це заявив народний депутат від фракції Партії регіонів Олег Надоша, коментуючи статтю в італійській газеті "Il Legno Storto", де сказано, що японська влада провела власне розслідування по використанню коштів, виділених Україні в рамках Кіотського протоколу, і підтримує позицію екс-прем'єра.

"Я дуже сумніваюся, що японський уряд, сидячи в Японії, міг розслідувати, куди пішли кошти по Кіотському протоколу, відправлені Японією", - підкреслив О.Надоша.

Нардеп запропонував не поспішати з висновками. "Я би все ж не випереджав подій, які мають відбутися", - сказав О.Надоша.

На його думку, для початку треба дочекатися офіційних висновків, рішень депутатських комісій, уповноважених на це органів, а після цього "будувати якісь висновки, а не посилатися на якісь видання, які нікому не відомі, не посилатися на японський уряд, який невідомо яким чином міг це розслідувати, сидячи в Японії, не посилаючись ні на яку комісію".

"Тому я думаю, що треба чекати. Чекати, а потім вже будувати висновки", - закликав політик.

Нагадаємо, в своїй статті для "Il Legno Storto" автор повідомляє, що 319,9 млн. євро урядом Ю.Тимошенко "були використані за цільовим призначенням, а не для соціальних витрат, як це стверджують Президент Віктор Янукович і Прем'єр-міністр Микола Азаров".

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини