RU

Регіонал: Історія з карткою Арьєва - це піар

03.02.2011, 13:45
Регіонал: Історія з карткою Арьєва - це піар - Фото
31a424896275309f777e2d5e00bfdd5e.jpg

Регіонал: Історія з карткою Арьєва - це піар
Глава регламентного Комітету Верховної Ради Володимир Макеєнко (на фото) називає історію з карткою Володимира Арьєва піар-акцією. За його словами, комітет міг би розглянути цю ситуацію, але заяви від депутата у комітеті немає. Про це В.Макеєнко заявив журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Макеєнко наголосив: "Я не знаю, отримував Арьєв чи ні свій дублікат (картки, - ред.). Можливо, він його раніше отримував. Він вже каже, що він його отримував, втратив, а це вже другий. А чому ж ти не написав заяву до регламентного комітету, що ти її втратив? У мене виникає питання: а чому ти перший раз проголосував, коли було 305 голосів (за попереднє схвалення змін до Конституції, - ред.), і чому ти промовчав, якою ти карткою голосував? Тобто є питання. Напиши заяву до регламентного комітету, ми її розглянемо негайно".

"Я би вчора провів засідання, сьогодні, але немає мотиву, немає заяви. Є тільки піар-акція", - додав В.Макеєнко.

На думку В.Макеєнка, Регламент Верховної Ради при прийнятті змін до Конституції України (щодо дати парламентських виборів, - ред.) не був порушений, і відповідне подання Конституційного Суду є безперспективним.

Нагадаємо, у понеділок Верховна Рада змінила Конституцію, посунувши парламентські вибори на жовтень 2012 року.

Того ж дня самооборонець В.Арьєв на своїй сторінці у "Facebook" написав, що коли у парламенті проходило це голосування, він перебував у США зі своєю карткою для голосування, однак його голос виявився у списку тих, хто проголосував "за". Як доказ В.Арьєв виклав фотографію: він з власною карткою у руках біля термінала авіакомпанії "Delta" в аеропорту міста Вашингтон.

Вчора у підтвердження його слів "Народна самооборона" опублікувала фото авіаквитків В.Арьєва Київ-Відень і Відень-Вашингтон.

Володимир Макеєнко: біографія та добірка новин>>>
Володимир Арьєв: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини