RU

Регіонал Рибак здивований феноменом Іванющенка

14.09.2011, 16:08

Друга людина в офіційній ієрархії Партії регіонів Володимир Рибак лише в 2008 році взнав про Юрія Іванющенка (якого в засобах масової інформації часто називають Юрою Єнакієвським). Про це він розповів Українській правді.

"Я зараз прочитав інтерв'ю, яке у нього брали в парламенті (в день відкриття сесії, - ред.). Повірте, я виріс на Донбасі, пройшов всі ступені в Донбасі. Але з Іванющенком я познайомився тут, у Верховній Раді в році 2008-2009-му", - заявив депутат.

"За ці два роки ми зустрічалися двічі, розмовляли. І стверджувати, що він часто зустрічається з президентом… Повірте, я радник президента, часто буваю там. Я жодного разу його не бачив", - сказав він.

"Коли я працював у Донбасі, я не чув такого бізнесмена. Всі, хто працював у Донбасі, їм щось потрібно було - то підприємства побудувати, то офіс, то ще щось. Вони всі йшли через мене - Ахметов, Момот, Тарута, Гайдук, Клюєв, Щербань, і так далі, і так далі. Всіх я знаю до єдиного", - заявив Рибак.

На питання, звідки тоді виник Іванющенко, який знаходиться на другому місці за впливовістю в країні за рейтингом журналу Кореспондент, Рибак відповів: "Я не знаю. Я не можу зрозуміти. Ці рейтинги встановлюють журналісти".

"До мене люди підходять з різними питаннями: "Ми не можемо те і те... чи то в уряді чи в президента. Але жоден не підходив до мене: "Поговоріть з Іванющенком". Так трапилося, що я його не знаю. Я думаю, що багато хто його не знає", - додав депутат.

На питання, хто входить в найближче оточення президента, Рибак відповів: "Ну, прем'єр-міністр входить. Клюєв входить. Колесніков входить. Питання до них у президента виникають постійно, по десять разів на день".

Володимир Рибак: біографія, новини>>>
Юрій Іванющенко: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини