RU

Регіонал пропонує не карати за самогонку "для себе"

28.07.2011, 14:57

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект, яким пропонується скасувати відповідальність за виготовлення самогону без мети збуту. Автор документа - народний депутат з фракції Партії регіонів Олег Надоша.

Документом пропонується виключити статтю Адміністративного кодексу, що передбачає штраф від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів за виготовлення або зберігання без мети збуту самогону або інших міцних спиртних напоїв домашнього приготування, виготовлення або зберігання без мети збуту апаратів для їх приготування.

У пояснювальній записці до законопроекту говориться, що питання про заборону або дозвіл самогоноваріння "обговорюється вже багато років". "Практика показує, що будь-які заборони такої діяльності є марними", - вважає автор документа.

"Якщо людина, виключно для себе, виробляє з продуктів свого труда алкогольні напої, то це її право, яке обмежувати держава не повинна. Людина може і повинна користуватися плодами свого труда для задоволення власних потреб", - додав Надоша.

Олег Надоша: біографія та добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини