RU

Регіонал про голодовку: Луценка треба лікувати, а не судити

29.04.2011, 14:25
Регіонал про голодовку: Луценка треба лікувати, а не судити - Фото
05c77e3132f7278b1a82d322f10feb18.jpg

Регіонал про голодовку: Луценка треба лікувати, а не судити

Колишнього Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка (на фото) треба не судити, а лікувати. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат із фракції Партії регіонів Владислав Лук’янов, коментуючи оголошену Ю.Луценком голодовку.

"Щоб давати кваліфіковану відповідь, треба володіти всією повнотою інформації. Треба знати, в якому стані Луценко, як він себе веде, наскільки він буйний, чи є загроза для здоров'я", - наголосив В.Лук’янов, відповідаючи на питання, чи справедливо примусово годувати ув’язнених у СІЗО.

"Якщо є підстави для його примусового харчування у СІЗО, отже, потрібно це робити. Якщо стан такий, що десятка два кілограмів можна і скинути, так, можливо, гаразд", - зазначив нардеп-регіонал.

За його словами, голодовка буває різною. "Якщо людина вживає чай, напої - так це дієта звичайна, так можна місяць худнути", - додав В.Лук’янов.

Відповідаючи на питання, чи виправдано, на його погляд, утримання Ю.Луценка під вартою, регіонал зазначив, що екс-міністр "досить часто здійснював необдумані і неадекватні вчинки". "Тут, швидше, треба провести психіатричну експертизу. Можливо, треба його не судити, а лікувати? Пригадайте, як він себе поводив у Франкфурті, де у п'яному маренні пішов в атаку на німців. Це було б смішно, якби не було внутрішньою справою, якби це не вплинуло на всіх українців, до яких сьогодні упереджено ставляться на контролі і перевірці в аеропортах", - додав регіонал.

"Вже досить багато людей Тимошенко втекли з України, так що дії правоохоронних органів обґрунтовані", - наголосив В.Лук’янов.

Нагадаємо, раніше Апеляційний суд Києва задовольнив подання Генпрокуратури про продовження терміну перебування під вартою Ю.Луценка на термін до п'яти місяців - до 26 травня. Коментуючи рішення суду, екс-міністр заявив, що голодовка - це єдина форма протесту проти порушень його прав, яка у нього залишилася.

За словами дружини Ю.Луценка, екс-міністр "п'є тільки воду, чай без цукру і кави з цукром". "Ніякої іншої їжі він не приймає", - додала вона.

Владислав Лук’янов: біографія та добірка новин>>>
Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценка: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини