RU

Регіонал: Позиція екс-посла США не вплине на наші відносини

28.07.2011, 17:17

Двосторонні відношення України і США не залежать від висловлювання окремих американських експертів, а також від ходу судового процесу у справі екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це заявив народний депутат з фракції Партії регіонів Леонід Кожара, коментуючи заяву колишнього посла США в Україні Стівена Пайфера про те, що президенту Віктору Януковичу більше не раді в США через кримінальну справу проти Тимошенко.

"Ми розвиваємо з Америкою партнерські відносини відповідно до хартії Україна-США "Про стратегічне партнерство", документом, який накладає на обидві сторони політичні зобов'язання одна перед одною з підтримки та розвитку стратегічного партнерства між двома державами", - пояснив політик, якого цитує прес-служба регіоналів.

"Ми дуже сподіваємося, що відомі американські експерти, які завжди нарікали на положення справ з боротьбою з корупцією в нашій країні, підтримають найшвидший розгляд кримінальної справи Тимошенко у повній відповідності до чинного законодавства", - підсумував Кожара.

Леонід Кожара: біографія та добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини