RU

Регіонал: Посол США не повинен зустрічатися з Тимошенко

16.08.2011, 13:08

Іноземні дипломати ніколи не просять про зустріч з у'вязненими СІЗО іншої держави. Про це заявив народний депутат з фракції Партії регіонів в Верховній Раді України Леонід Кожара.

Як повідомляє прес-служба ПР, Кожара висловив здивування бажанням посла США в Україні зустрітися в СІЗО з екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

"За 20 років моєї дипломатичної практики - а я працював в різних країнах, в тому числі довго працював в Америці, - я вперше чую, щоб іноземний дипломат просився в СІЗО відвідати громадянина іншої держави", - зазначив Кожара. "Якби сидів підданий його держави - це зрозуміло, це його робота, передусім, консульська", - додав він.

"Але оскільки тут прохання відвідати не своїх громадян, то виглядає це дещо дивно, і виникає питання: а чи не займає конкретний посол або дипломат сторону підсудного?", - зазначив він.

На його думку, "виникає питання про можливу політичну заангажованість дипломата". "Але це суперечить суті дипломатичної роботи, Венській конвенції про дипломатичні відносини", - наголосив політик.

Нагадаємо, раніше в посольстві США в Україні заявили, що досі чекають дозволу Печерського суду Києва на відвідування американськими дипломатами екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко в СІЗО.

Леонід Кожара: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини