RU

Регіонал переконаний, що Медведєву не вдасться зломити Януковича

26.04.2011, 14:20
Регіонал переконаний, що Медведєву не вдасться зломити Януковича - Фото
03f960ca5b0dfad917024b25bdff911a.jpg

Регіонал переконаний, що Медведєву не вдасться зломити Януковича
Візит Президента Росії Дмитра Медведєва не здатний змінити прийняте Президентом України Віктором Януковичем стратегічне рішення про інтеграцію країни в Європейський Союз. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат із фракції Партії регіонів, член української частини Комітету з парламентської співпраці між Україною і Європейським Союзом Олег Надоша, коментуючи візит російського Президента у Київ.

"Президент України вибрав стратегічну лінію, спрямовану в Європейський Союз. Усі чиновники Кабінету Міністрів вже не раз висловлювалися на підтримку цього шляху, допускаючи співпрацю з Митним союзом лише за формулою "3+1" - наголосив О.Надоша, відповідаючи на питання, чи знайдуться у російського Президента більш переконливі аргументи для Віктора Януковича щодо вступу України до Митного союзу, ніж були у Прем'єра Володимира Путіна, який недавно відвідував Київ.

"Україна готова домовлятися з готовим союзом про всілякі преференції, мито і так далі. Але тільки ззовні", - сказав політик.

Загалом, за словами нардепа-регіонала, візит російського Президента розширить форми співпраці між двома країнами. "Ті договори, які у нас раніше були практично заморожені у період з 2004 по 2010 рік, будуть доповнені новим змістом", - сказав він.

Крім того, за його словами, будуть напрацьовані нові плани з взаємовигідної співпраці між Україною і Росією. "Сфер дуже багато: оборонно-промисловий комплекс, авіабудівництво, космічна галузь, ракетобудування. Ось ці теми, я думаю, стануть основою переговорів", - наголосив О.Надоша.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини