RU

Регіонал не хоче годувати армію псевдопільговиків

29.09.2011, 12:44

Ми зобов'язані зберегти пільги для афганців і чорнобильців, адже ці люди, не думаючи про власні життя, йшли на виконання свого громадянського обов'язку. Про це в ефірі ТРК Донбас заявив народний депутат від Партії регіонів Володимир Вечерко.

"Безумовно, є категорії громадян, для яких держава зобов'язана зберегти пільги. Я вважаю що ветерани війни та ліквідатори аварії на ЧАЕС повинні залишитися пільговою категорією, це справедливо і ні в кого не викликає сумнівів", - зазначив Вечерко, якого цитує прес-служба партії.

Проблемою надеп вважає ситуацію, коли держава повинна забезпечувати інтереси 13 мільйонів пільговиків, які складають 27% населення країни. "Це 87 різних статусів і категорій громадян. Наприклад, на сьогоднішній день пільгами з оплати житлово-комунальних послуг користуються 6,8 мільйони громадян: 69 категорій пільговиків мають право на цей бонус. Майже п'ять мільйонів українців користуються правом пільгового проїзду в міжміському транспорті, а 24 мільйони громадян безкоштовно їздять в міському і приміському транспорті", - пояснив він.

Депутат повідомив, що за оцінками різних експертів, загальна вартість задекларованих в державних документах пільг складає від $3,8 до $5,8 млрд.

"Така ситуація створює дисбаланс, внаслідок якого ті громадяни, які дійсно потребують держпідтримки, отримують мізерні дотації та пільги, і при цьому за гроші платників податків годується армія псевдопільговиків. Таку практику треба викоренити і оптимізувати держполітику у вірному напрямі, щоб підтримку отримували ті, хто дійсно цього потребує, і заслужив це по праву", - резюмував регіонал.

Володимир Вечерко: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини