RU

Регіонал назвав трагедією побиття рибаків у Чернівцях

20.04.2011, 10:35
Регіонал назвав трагедією побиття рибаків у Чернівцях - Фото
5b515e1f48ae161541c49419579534da.jpg

Регіонал назвав трагедією побиття рибаків у Чернівцях
Подолати почуття вседозволеності у чиновників можна лише з допомогою ЗМІ і пропаганди права. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції Партії регіонів, член Вищої ради юстиції Сергій Ківалов, коментуючи інформацію про побиття рибаків представниками влади у Чернівецькій області.

"Треба з'ясувати цю ситуацію до кінця, провести всі слідчі дії, після чого суд повинен буде поставити крапку. Я схильний вірити тому, що подають ЗМІ. На мій погляд, ця ситуація виходить за межі здорового глузду. Як можна бити людину, яка прийшла рибу ловити? Це трагедія для нашого суспільства. Тому прокуратура повинна ретельно все розслідувати, щоб громадськість дізналася, що там відбувалося насправді ", - наголосив С.Ківалов.

За його словами, подолати такі ситуації, що відбуваються повсюдно, можна лише з допомогою ЗМІ. "Про це повинні говорити журналісти. Є правопорушення - треба про це повідомляти, треба говорити про це на всіх кутах. Тоді жоден чиновник собі такого не дозволить, якщо буде знати, що за його дії йому обов'язково доведеться відповідати", - зазначив нардеп-регіонал.

"Потрібна пропаганда права. Треба розповідати людям основи права, виїжджати у районні центри, сільську місцевість. Люди просто не знають", - сказав С.Ківалов.

Нагадаємо, раніше у прес-службі БЮТ заявили, що у Чернівецькій області представники Партії регіонів побили і калічили рибаків. У свою чергу самі рибаки стверджували, що їх побив глава Заставнівської районної державної адміністрації Чернівецької області Михайло Бойчук і його зять.

Пізніше глава Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв подав подання про звільнення М.Бойчука, а прокуратура порушила кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст. 365, ч.2 ст. 127 Кримінального кодексу України, а також щодо його рідного брата, зятя і двох охоронців приватних ставків за ст. 27, ч.3 ст. 365 і ч.2 ст. 127 Кримінального кодексу.

Сергій Ківалов: біографія та добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини