RU

Регіонал докорив Кабмін Азарова у "кавалерійських наскоках" на реформи

16.02.2011, 17:35
Регіонал докорив Кабмін Азарова у
139c2187b1aab93fa43a9c6fe95d7408.jpg

Регіонал докорив Кабмін Азарова у "кавалерійських наскоках" на реформи
Народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий (на фото) заявляє, що Верховна Рада не підтримає методи проведення пенсійної реформи, запропоновані сьогодні Кабміном. Про це він повідомив, виступаючи на парламентських слуханнях з пенсійної реформи.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Я.Сухий наголосив, що регіонали не сумніваються у необхідності проведення пенсійної реформи. Ця реформа, за його словами, почалася в Україні ще в 90-ті роки, і зараз йдеться про її продовження.

"Але найбільше нас непокоять… методи кавалерійського наскоку в спробах продовження реформ. Шановні колеги, особливо члени уряду, повірте мені, це не ті методи, і це не той випадок. Такі підходи суспільство не зрозуміє, а сесійний зал, я вам гарантую, ніколи не підтримає. Що перешкодило Пенсійному фонду і уряду розвернути реальну роз'яснювальну роботу серед населення? Отже, для відповідального політика питання продовження пенсійної реформи не стоїть", - сказав він.

"Пенсійній реформі - так, методи проведення пенсійної реформи треба відкоректувати", - наголосив регіонал.

Нагадаємо, у МВФ наполягають на затвердженні пенсійної реформи вже у березні. "Як очікується, у березні набуде чинності закон про пенсійну реформу, а впровадження адміністративної реформи триває", - зазначив глава місії МВФ Танос Арванітіс.

Ярослав Сухий: біографія та добірка новин>>>
Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини