Реформа ГПУ: Касько розповів, як пройде переатестація

16.10.2019, 13:54
Реформа ГПУ: Касько розповів, як пройде переатестація - Фото
Віталій Касько (Фото: скріншот з відео 24 Канал/Youtube)

У комісії на співбесідах увійдуть представники як прокуратури, так і громадських організацій

Перший етап атестації прокурорів почнеться вже цього тижня. Про це розповів перший заступник генерального прокурора Віталій Касько в інтерв'ю Укрінформу.

За його словами, заяви на переатестацію подали майже 94,6% прокурорів (останній день прийому заяв був вчора, 15 жовтня).

Процедура переатестації буде складатися з трьох етапів. На першому будуть перевірятися професійні знання, передбачається, що комп'ютерний тест прокурори пройдуть в короткі терміни. До наступного етапу атестації будуть допущені ті, хто набере прохідний бал.

Після цього прокурори пройдуть перевірку загальних знань, вона, за словами Каська, буде "менш суворою".

Третім етапом стане співбесіда, до кінця року її пройдуть прокурори, які претендують на зайняття посад в Офісі генпрокурора. Початок його роботи планується на 1 січня 2020 року, туди будуть призначати переможців конкурсу.

Співбесіда буде включати перевірку професійних здібностей і доброчесності прокурора. Касько повідомив, що ГПУ домовилася з НАБУ про перевірку кандидатів, також він пропонує громадським організаціям і громадянам повідомляти про наявність проблем з доброчесністю у прокурорів.

До складу комісій входитимуть шість чоловік, трьох буде делегувати генпрокурор, трьох - громадські та міжнародні організації.

Читайте також: Іловайськ. Прокуратура вилучить документи з Офісу президента

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии