RU

Рада АРК хоче ввести Крим до складу Росії, референдум 16 березня

06.03.2014, 12:21
Рада АРК хоче  ввести Крим до складу Росії, референдум 16 березня - Фото
Фото: ЕРА
Сьогодні на позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради АРК прийнято постанову про проведення загальнокримського референдуму 16 березня, повідомляє прес-служба кримського парламенту.

"Висловлюючи величезну тривогу щодо суспільно-політичної ситуаці, яка створилася навколо Криму, підтверджуючи пріоритет загальнолюдських цінностей, прихильність загальновизнаним принципам і нормам міжнародного права, з метою реалізації волевиявлення населення Криму і у зв'язку з відсутністю легітимних органів державної влади в Україні, відповідно до Конституції АР Крим Верховна Рада АРК постановила увійти до складу Російської Федерації як суб'єкта Російської Федерації і призначити на 16 березня 2014 року загальнокримський референдум", - йдеться в постанові кримського парламенту.

На референдум винесуть наступні питання:

1) Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта Російської Федерації?
2) Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?

Верховна Рада АРК також звернулася до президента Російської Федерації і Федеральним Зборам Державної Думи РФ з пропозицією про початок процедури входження до складу Російської Федерації як суб'єкта Російської Федерації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини