RU

Редактори УНІАН: Новини про Власенка й Кужель - джинса

12.02.2013, 17:50
Редактори УНІАН: Новини про Власенка й Кужель - джинса - Фото
b782365d2dbe9d9b05211d78c0827447.jpg
Редактори сайту УНІАН заявляють, що новини про Сергія Власенка, за яким стежать ведмеді, а також про Олександру Кужель - джинса. Про це сказано в їхній заяві з приводу скандальних новин, що вийшли в понеділок.

"Для нас очевидно, що сфальсифіковані коментарі нардепів Власенка і Кужель, які з'явилися на сайті агентства, - це джинса. Хто її замовник - ми можемо тільки здогадуватися", - йдеться в заяві, переданій ЛІГАБізнесІнформ.

Журналісти стверджують, що після торішнього конфлікту з керівництвом щодо цензури на сайті УНІАН, редакцію сайту збільшили на чотири людини, які повинні були працювати в інтересах власників. Однак, повідомляють редактори, призначена головним редактором сайту Мар'яна Олійник згодом відмовилася продовжувати трудову угоду.

"Звичайно, нові редактори, на відміну від нас, місцевих (так нас охрестив шеф-редактор Михайло Ганницький), лояльні до керівництва і виконують всю брудну роботу. Нас бентежить, що всі вони можуть стати покірними жертвами інформаційної війни, в якій, схоже, головним трофеєм є репутація агентства, що рівнозначно його знищенню, - відзначають редактори.

Журналісти переконані, що відповідальність за події несуть гендиректор агентства Вадим Осадчий та шеф-редактор Михайло Ганницький. "На жаль, всі спроби колективу, профспілкового осередку знайти взаєморозуміння з керівництвом задля ефективної роботи агентства взагалі і сайту зокрема були безрезультатними", - підкреслили журналісти.

Лист підписали редактори сайту УНІАН: Валентина Романенко, Олександр Волинський, Любов Жаловага, Наталя Негрей, Наталія Овдієнко, Роман Романюк.

Самі редактори в розмові з ЛІГАБізнесІнформ сумно жартують про свої подальші плани в редакції: "Дочекатися зарплати, яку затримують, і напитися".

Нагадаємо, раніше УНІАН розіслав новину від особи Сергія Власенка про те, що захисника Тимошенко намагалися тричі отруїти і що за ним стежать співробітники правоохоронних органів в костюмах мультиплікаційних ведмедів. Власенко підтвердив, що нікому подібних коментарів не давав.

Крім того, інформаційне агентство видало фальшиве інтерв'ю Олександри Кужель з 4 абзацами вигаданого тексту.

Керівництво УНІАН ніяк не коментує те, що відбувається.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини