Редактори УНІАН: Новини про Власенка й Кужель - джинса

12.02.2013, 17:50
Редактори УНІАН: Новини про Власенка й Кужель - джинса - Фото
b782365d2dbe9d9b05211d78c0827447.jpg

Шість редакторів найстарішого українського агентства заявляють про паралельну редакцію, яка випускає замовні матеріали за вказівкою керівництва

Редактори сайту УНІАН заявляють, що новини про Сергія Власенка, за яким стежать ведмеді, а також про Олександру Кужель - джинса. Про це сказано в їхній заяві з приводу скандальних новин, що вийшли в понеділок.

"Для нас очевидно, що сфальсифіковані коментарі нардепів Власенка і Кужель, які з'явилися на сайті агентства, - це джинса. Хто її замовник - ми можемо тільки здогадуватися", - йдеться в заяві, переданій ЛІГАБізнесІнформ.

Журналісти стверджують, що після торішнього конфлікту з керівництвом щодо цензури на сайті УНІАН, редакцію сайту збільшили на чотири людини, які повинні були працювати в інтересах власників. Однак, повідомляють редактори, призначена головним редактором сайту Мар'яна Олійник згодом відмовилася продовжувати трудову угоду.

"Звичайно, нові редактори, на відміну від нас, місцевих (так нас охрестив шеф-редактор Михайло Ганницький), лояльні до керівництва і виконують всю брудну роботу. Нас бентежить, що всі вони можуть стати покірними жертвами інформаційної війни, в якій, схоже, головним трофеєм є репутація агентства, що рівнозначно його знищенню, - відзначають редактори.

Журналісти переконані, що відповідальність за події несуть гендиректор агентства Вадим Осадчий та шеф-редактор Михайло Ганницький. "На жаль, всі спроби колективу, профспілкового осередку знайти взаєморозуміння з керівництвом задля ефективної роботи агентства взагалі і сайту зокрема були безрезультатними", - підкреслили журналісти.

Лист підписали редактори сайту УНІАН: Валентина Романенко, Олександр Волинський, Любов Жаловага, Наталя Негрей, Наталія Овдієнко, Роман Романюк.

Самі редактори в розмові з ЛІГАБізнесІнформ сумно жартують про свої подальші плани в редакції: "Дочекатися зарплати, яку затримують, і напитися".

Нагадаємо, раніше УНІАН розіслав новину від особи Сергія Власенка про те, що захисника Тимошенко намагалися тричі отруїти і що за ним стежать співробітники правоохоронних органів в костюмах мультиплікаційних ведмедів. Власенко підтвердив, що нікому подібних коментарів не давав.

Крім того, інформаційне агентство видало фальшиве інтерв'ю Олександри Кужель з 4 абзацами вигаданого тексту.

Керівництво УНІАН ніяк не коментує те, що відбувається.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами