Разумков: Створювати коаліцію нам ніхто не пропонував

14.08.2019, 14:39
Разумков: Створювати коаліцію нам ніхто не пропонував - Фото
Дмитро Разумков (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Глава Слуги народу Дмитро Разумков не в перший раз пішов від прямої відповіді на питання, з ким президентська партія буде об'єднуватися в парламенті (чи не робитиме цього). Відповідне питання на засіданні підготовчої депутатської групи йому задали новообрані нардепи від  Батьківщини і Євросолідарності.

Андрій Кожем'якін (Батьківщина) попросив Разумкова озвучити політичну позицію Слуги народу, "щоб ми відкоригували свою позицію".

"Ми готові працювати з будь-якими політичними силами, які будуть працювати на користь нашої держави", - відповів Разумков.

Через якийсь час Кожем'якін повторив своє запитання, але глава Слуги народу знову пішов від конкретної відповіді.

"Я чомусь був упевнений, що народні депутати не допомагають один одному, а допомагають цій державі розвиватися. І працювати треба не в рамках співпраці з якоюсь іншою політичною силою", - сказав Разумков і перервав спроби Кожем'якіна продовжити дискусію.

Артур Герасимов (Євросолідарність) також заявив, що в їх партії "з нетерпінням чекають від правлячої партії щось на кшталт коаліційної угоди або програмного документа".

Пізніше на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів, Разумков сказав: "Офіційних пропозицій від наших колег по парламенту з приводу коаліції в політичну партію Слуга народу поки не надходило".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников