RU

Разумков пояснив, чому неможливе голосування за відбитком

30.09.2019, 13:59
Разумков пояснив, чому неможливе голосування за відбитком - Фото
Дмитро Разумков (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що в партії Слуга народу вже зробили висновки з недавнього кнопкодавства двох нардепів. Про це він заявив в інтерв'ю Цензор. Нет.

"Моя позиція - за кнопкодавство потрібно карати, і ми під час виборчої кампанії говорили, що повинні бути серйозні штрафи, а потім має з'явитися законодавство, яке за кнопкодавство дасть можливість позбавляти мандата. Або зробити так, щоб кнопкодавство було неможливе. Наприклад, голосування по відбитку пальця ", - зазначив Разумков.

Спікер уточнив, що це не можна зробити дуже швидко, тому що, коли йшлося про сенсорну кнопку, він думав, що "це буде та сенсорна кнопка, яку звикли бачити в айфоні або іншому телефоні".

"А насправді та сенсорна кнопка - це просто ще одна кнопка, яка спрацьовує на тепло. Тобто кнопка, куди ти прикладаєш руку і друга, на яку ти натискаєш. Дійсно це треба міняти. Двоє людей з партії Слуга народу допустили, на мій погляд, дуже серйозну помилку і вони розуміють, що вони зробили. Вони добровільно заплатили той штраф, який ми передбачали. Ми говорили, що штраф повинен бути від 40 000-50 000-80 000 гривень, але вони заплатять трохи менше 40 000 грн", - уточнив Разумков.

  • 11 вересня суспільний рух ЧЕСНО зловив ще одного депутата на неперсональному голосуванні. Ним виявився депутат від Слуги народу Сергій Литвиненко.
  • "Маленький гріх". У новій Раді спійманий перший кнопкодав: відео.

Читайте також: Зеленський пропонує штрафувати кнопкодавів до $85 000

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини