RU

Раніше 2020 року членство в ЄС Україні не світить

19.09.2008, 11:37

Основні перешкоди на шляху України до Європейського Союзу - відсутність необхідних реформ, внутрішньополітичні проблеми, неузгодження законодавства із європейськими нормами, а також відсутність в державі громадянського суспільства. Про це заявив колишній глава постійного представництва України при ЄС Роман Шпек.

Р. Шпек також зазначив, що євроінтеграційним перспективам України перешкоджають невідповідність української економіки критеріям ЄС, неузгодження законодавчих норм. "Додатково, робота з адаптації українського законодавства до вимог ЄС ведеться не дуже активно", - вважає Р. Шпек, якого цитує "Deutsche Welle".

"Постійні політичні розбрати, слабкість органів влади, відсутність конституційної, бюджетної і податкової реформ - все це віддаляє Україну від ЄС. А найголовніше, що свідомість українців абсолютно не європейська, і це дуже важко змінити", - сказав дипломат.

"Європейський Союз найближчим часом не готовий прийняти Україну, адже майбутнє Лісабонського угоди на даний момент не визначене", - сказав дипломат. Також він передбачив, що Україна має шанси приєднатися до Європейського Союзу, але не раніше 2020 року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини