Ракетну програму ліквідують, говорить Бутусов. РНБО - заперечує

18.02.2020, 14:18
Ракетну програму ліквідують, говорить Бутусов. РНБО - заперечує - Фото
Випробування "Вільхи"

Журналіст Юрій Бутусов повідомив - проект держоборонзамовлення-2020 ліквідує ракетну програму України, в РНБО заявили, що це "не відповідає дійсності".

За словами Бутусова, сьогодні на засіданні РНБО розглядається єдиний конкретний документ оборонного планування в Україні - державне оборонне замовлення.

"Проект ДОЗ, на жаль, згортає всі українські ракетні програми. Всупереч вимогам діючих оборонних програм, які ніхто не відміняв, не передбачається закупівля великої партії ракет "Вільха", не передбачається фінансування програми "Нептун", - підкреслив Бутусов.

Коментуючи інформацію про те, що нове оборонне замовлення ставить хрест на українських ракетних програмах ( "Нептун", "Вільха"), і про те, що існує проблема з фінансуванням, секретар РНБО Олексій Данілов сказав: "Це не відповідає дійсності. Ми чітко розуміємо , що наш ракетний щит має бути міцним. І все, що стосується ракетних програм - вони будуть фінансуватися відповідно до всіх нормативно-правових актів, прийнятих раніше".

На питання, чи означає це, що замовлення буде, секретар РНБО сказав: "Обов'язково".

  • 24 липня повідомлялося, що Кабмін змінив порядок затвердження державного оборонного замовлення. Тепер основні показники замовлення будуть відправлятися на затвердження до Ради національної безпеки та оборони, а також у міністерство економічного розвитку та торгівлі.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского