RU

Радник Путіна радить Україні відмовитися від угоди з ЄС

29.10.2013, 11:29
Радник Путіна радить Україні відмовитися від угоди з ЄС - Фото
Сергій Глазьєв
Україні потрібно припинити підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС, оскільки євроінтеграція Києва суперечить вимогам базового договору з РФ. Про це в ефірі телеканалу Росія 24 заявив радник президента Росії з питань регіональної економічної інтеграції  Сергій Глазьєв.

"Відповідно до статті 13 нашого Договору про дружбу з Україною, ми зобов'язалися зближувати наше законодавство, прагнути створити ЄЕП. Угода про асоціацію закриває таку можливість. Тобто, українське керівництво порушує базовий договір про дружбу з Росією, на якому будується весь фундамент наших двосторонніх відносин", - цитує Глазьєва  УНІАН.

Нагадаємо, раніше президент Росії  Володимир Путін в черговий раз заявив, що одночасне зближення України з ЄС та Митним союзом неможливо. Президент України Віктор Янукович, у свою чергу, зазначив, що будь-які розмови про необхідність вибору України між поглибленням взаємодії з державами-учасниками СНД, а також Євразійського інтеграційного проекту та Європою - в корені невірні.

Читайте також: Проект угоди про асоціацію Україна-ЄС: 10 ключових положень

Досьє на Сергія Глазьєва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини