Радник Ложкіна не був допущений навіть до тестів - глава НАБУ

13.07.2015, 12:27
Радник Ложкіна не був допущений навіть до тестів - глава НАБУ - Фото
Артем Ситник

Артем Ситник спростував інформацію про те, що Дмитро Єлманов отримав доступ до внутрішньої інформації Національного антикорупційного бюро

Радник глави Адміністрації президента Бориса Ложкіна - Дмитро Елманов намагався очолити одне з ключових управлінь Національного антикорупційного бюро, але не був допущений навіть до тестування. Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ повідомив глава НАБУ Артем Ситник.

Коментуючи інформацію членів Ради громадського контролю НАБУ про те, що рішення про зняття Єлманова з конкурсу було прийнято складно і через опір, Ситник сказав: "Не знаю, які там були перешкоди - його зняли взагалі на стадії допуску до тестування. У нас в кожному профілі на всіх посадах без винятку прописана вимога - непричетність до корупційних скандалів. Це все перевіряється на конкурсній комісії. На мою думку, ці обставини можна перевірити і пізніше, на стадії співбесіди, тому що тестування - це просто перевірка на знання законодавства. Так що ніяких перешкод не було. Зняли відразу".

Ситник додав, що Єлманов написав скаргу на комісію за недопуск до конкурсу.

На питання, чи дійсно у Єлманова є доступ до внутрішньої інформації антикорупційного бюро, Ситник відповів негативно: "Мені це невідомо. Я не можу підтвердити цю інформацію... На мене Єлманов впливу не має. На співробітників бюро теж. І доступу до моєї інформації у нього немає. Що стосується інформації бюро, то 90% даних опубліковано на сайті, доступ до неї вільний. Якщо ця інформація є у Єлманова - значить, вона є і у вас, і в мене".

Читайте повний текст інтерв'ю з Артемом Ситником

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить