Радник Зеленського не радить йому говорити з Путіним тет-а-тет

Радник Зеленського не радить йому говорити з Путіним тет-а-тет - Фото
Іван Апаршин (скріншот відео)
24.04.2019, 11:33

Іван Апаршин заявив, що категорично проти дискусій новообраного президента як віч-на-віч з Путіним, так і зі ставлениками РФ в Донбасі

Можливі переговори тет-а-тет обраного президента Володимира Зеленського з лідером країни-окупанта Росії Володимиром Путіним на тему Донбаса і Крима - "програшний варіант" для України. Таку думку вчора в ефірі каналу ZIK озвучив нинішній радник майбутнього глави держави з питань безпеки Іван Апаршин.

"Сам на сам - це безперспективно <...> Що значить "прямі переговори"? Я б не радив президенту України зустрічатися сьогодні в такому форматі", - підкреслив він.

За словами Апаршина, він не вірить, що Путін "буде нам потім щось гарантувати".

"Я повірю тільки тоді, коли до цього формату будуть залучені потужні країни, з якими він просто не зможе "грати" <...> Я б ніколи не сів за стіл переговорів з Путіним один на один. Це програшний варіант", - пояснив радник Зеленського.

7 квітня Зеленський заявив, що готовий вести переговори з Путіним, пообіцявши не жертвувати цілісністю України. Раніше, в грудні, він сказав наступне: "Треба говорити (Путіну) все дуже просто: "Що ви хочете?", "Ваші умови?", "Чо ви до нас прийшли? "Написали б пункти, я б узяв ці пункти: адже мир потрібен на наших умовах. Потім сказав би: "А ось наші пункти". Десь посередині б зійшлися".

Апаршин також вважає, що "не дай Бог хтось запропонує новому президенту сісти за стіл переговорів" з маріонетками Кремля в Донбасі. "Ніколи цього не підтримаю", - заявив він.

Радник Зеленського зазначив, що "готовий до виконання обов'язків міністра оборони", якщо таку посаду йому запропонують.

"Не тому що я такий розумний. Просто я пройшов той шлях <...> і чітко розумію, як функціонує Міноборони", - сказав він.