RU

Радників Януковича і заступників Льовочкіна пересадили на Шкоди

12.08.2011, 15:09
Радників Януковича і заступників Льовочкіна пересадили на Шкоди - Фото
e60045133ab0cf2241a363b7802a21d5.jpg

Радників Януковича і заступників Льовочкіна пересадили на Шкоди
Адміністрація президента України (АП) відмовилася від використання автомобілів Mercedes-Benz, які належать автобазі Державного управління справами (ДУС), пересадивши своїх співробітників на автомобілі економ-класу марки Skoda. Про це сказано у відповіді АП на інформаційний запит ЛІГАБізнесІнформ.

У повідомленні зазначається, що АП і ДУС передали 36 автомобілів марки Mercedes-Benz, куплених в період з 1995 по 2002 рр., ДО "Автобаза ДУС" для обслуговування офіційних делегацій. Замість них для потреб обох відомств в 2010 році були закуплені 40 автомобілів економ-класу марки Skoda.

При цьому, як сказано в повідомленні, за період з 1 січня до 5 серпня 2011 року Держуправління справами легкові автомобілі на купувало.

"Безпосередньо за посадовими особами АП і ДУС були закріплені 36 автомобілів Skoda. Така ж кількість легкових автомобілів марки Mercedes-Benz, які вивільнилися, було передано автоколоні автобази для подальшої експлуатації, пов'язаної з обслуговуванням офіційних делегацій", - говориться в повідомленні.

В АП зазначили, що на даний момент жоден з автомобілів Mercedes-Benz, які належать ДО "Автобаза ДУС", не обслуговує співробітників президентської адміністрації. "Посадових осіб АП Ірину Акімову, Станіслава Скубашевського, Олега Рафальського, Олену Лукаш, Ганну Герман, Юрія Доброго, Андрія Гончарука, Марину Ставнійчук обслуговують автомобілі марки Skoda, куплені в 2010 році", - сказано в повідомленні.

"Співробітники АП Сергій Льовочкін та Андрій Портнов автомобілями ДО "Автобаза ДУС" не користуються", - додали в АП.

Як розповів заступник глави Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації президента Олександр Хорольський, жоден з переданих Мерседесів не реалізовувався і знаходиться на балансі автобази для обслуговування делегацій. "Як такого механізму списання автомобілів немає - служать "до останнього", - пояснив він.

Нагадаємо, на початку свого президентського терміну Віктор Янукович закликав органи влади на всіх рівнях дотримуватися режиму економії грошей. Серед заходів, покликаних зекономити витрати держбюджету, було передбачено зменшення фінансування консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб, створених президентом. Те ж саме стосувалося місцевих адміністрацій. Кошти, що вивільнилися, планувалося направити на виконання закону про прожитковий мінімум і мінімальну зарплату.

У лютому 2011 року Держуправління справами повідомило, що чиновників АП і ДУС збираються пересадити на легкові автомобілі економ-класу з метою економії державних коштів.

В ДУС зазначали, що в грудні 2010 року автобаза відомства придбала легкові автомобілі Skoda. Автомобілі більш високого класу, як зазначали у відомстві, будуть спочатку використовуватися для обслуговування делегацій різного рівня, після чого будуть списані. Мерседеси з пробігом в 300 тис. км, аргументували в ДУС, "вимагають великих витрат в обслуговуванні".

Віктор Янукович: біографія, новини>>>
Сергій Льовочкін: біографія, новини>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини