RU

Радник глави МОЗ: Медичний канабіс - це ліки

15.10.2019, 14:54
Радник глави МОЗ: Медичний канабіс - це ліки - Фото
Фото: depositphotos.com

Радник міністра охорони здоров'я, який займеться в міністерстві розробкою фармполітики, Олександр Чумак виступив за легалізацію медичного канабісу. Про це він сказав в інтерв'ю Українській правді.

Раніше міністр Зоряна Скалецька заявляла, що Чумак, який є співвласником фармацевтичної компанії Інтерхім, повинен сформулювати підходи в області фармполітики.

На питання, як він ставиться до легалізації медичного канабісу в Україні, Чумак відповів: "Це лікарський засіб. Такий же, як інші: з доведеною ефективністю, контролем якості, всім. Я за розширення лікарських засобів, у тому числі зі вмістом канабісу, морфіном , кодеїном і так далі".

За його словами, для того, щоб українським пацієнтам стали доступні вироби з медичного канабісу, необхідно лише внести зміни до списку наркотичних речовин, перенісши канабіс із категорії заборонених до категорії з обмеженим поширенням.

"Країні нічого серйозного робити не потрібно. Потрібно, щоб діюча речовина з однієї таблиці 1.2 перейшла в таблицю жорстко контрольованих, і все, з цього моменту відкривається можливість реєстрації таких лікарських засобів", - сказав Чумак.

"Через фуфлополітику у нас є лише 243 аптечних установи, що мають ліцензію на такі засоби знеболювання. З них у сільській місцевості - одна", - додав радник Скалецького.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини