RU

Радмін Джарти приводить себе у відповідність до Кабміну Азарова

14.02.2011, 18:25
Радмін Джарти приводить себе у відповідність до Кабміну Азарова - Фото
09cd357bd46ac6f0a35117a5de0668f7.jpg

Радмін Джарти приводить себе у відповідність до Кабміну Азарова
Рада міністрів Криму скорочує кількість міністерств. Реорганізація проводиться в рамках ініційованого Президентом Віктором Януковичем другого етапу адмінреформи. Відповідний проект постанови Верховна Рада Криму розгляне 16 лютого.

Як повідомляє Головне управління інформаційної політики Ради міністрів АРК, проект постанови пропонує привести структуру кримського уряду у відповідність до нової структури Кабінету Міністрів України. Згідно з документом, кількість міністерств скоротиться з 13 до 9 шляхом об'єднання і перетворення у республіканські комітети, а заступники голови Радміну очолять найбільш важливі міністерства.

"Нова структура зможе ефективно взаємодіяти з Верховною Радою Криму, з міністерствами і відомствами у Києві. Ми вистроюємо дієздатну, робочу архітектуру Ради міністрів, міністерств і відомств", - заявив кримський прем'єр Василь Джарти.

У рамках реорганізації Міністерство регіонального розвитку і будівництва буде об'єднане з Міністерством ЖКГ, - на їхній базі створять Міністерство регіонального розвитку і ЖКГ, а також Республіканський комітет з будівництва і архітектури.

Міністерство у справах сім'ї, молоді і спорту пропонується приєднати до Міносвіти, створивши Міністерство освіти і науки, молоді і спорту.

Республіканський комітет з торгівлі і захисту прав споживачів після реструктуризації Радміну увійде до складу Міністерства економічного розвитку і торгівлі; Республіканський комітет у справах релігій - до складу Міністерства культури.

Ще дві структури - Республіканську державну інспекцію закупівель і якості сільськогосподарської продукції при Раді міністрів і Державну інспекцію з нагляду за технічним станом машин і обладнання при Радміні - пропонується включити до складу Міністерства аграрної політики і продовольства.

Міністерство транспорту і зв'язку під час реструктуризації буде перетворене у Республіканський комітет з транспорту і зв'язку.

Міністерство промислової політики, палива і енергетики стане Реськомом з паливу, енергетики і інноваційної політики.

Міністерство праці і соціальної політики Криму перейменоване у Міністерство соціальної політики.

Ліквідується посада міністра Ради міністрів Криму - замість нього апарат уряду буде очолювати керівник справами. Кількість заступників голови Радміну скорочується з п'яти до чотирьох, кожний із них також очолить міністерство.

"У них збільшаться і повноваження, і відповідальність", - наголосив В.Джарти.

Глава уряду Криму зазначив, що запропонує Верховній Раді Криму призначити першим заступником голови Ради міністрів - Міністром ЖКГ Павла Бурлакова, заступником голови Ради міністрів - Міністром економічного розвитку і торгівлі - Катерину Юрченко, заступником голови Ради міністрів - Міністром соціальної політики - Азіза Абдуллаєва, заступником голови Ради міністрів - Міністром курортів і туризму - Георгія Псарева.

Нинішнім міністрам економіки, курортів і туризму, соцполітики і ЖКГ запропонують працювати у статусі перших заступників міністрів.

Нагадаємо, 9 грудня Президент В.Янукович дав старт обіцяній адміністративній реформі, підписавши Указ Президента "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" N1085/2010. У рамках адмінреформи структура Кабміну була переглянута.

Загалом, відповідно до Указу Президента, кількість міністерств у Кабміні була зменшена з двадцяти до шістнадцяти.

Василь Джарти: біографія та добірка новин>>>
Адміністративна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини