RU

Радикали на 9 травня готують провокації в колонії Харкова - ДПтС

08.05.2014, 17:44
Радикали на 9 травня готують провокації в колонії Харкова - ДПтС - Фото
ca55cb3d83b383dee00a35cf05f5e479.jpg
У День Перемоги, 9 травня, група радикально налаштованих активістів та колишніх в'язнів планують провести несанкціонований мітинг біля Олексіївської виправної колонії №25. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

"Їх метою нібито є дестабілізація стану оперативної обстановки в Олексіївській виправній колонії, а також висвітлення в ЗМІ неправдивої інформації щодо діяльності керівництва установи", - сказано в повідомленні.

У ДПтС нагадали, що проведення несанкціонованих акцій протесту біля виправних установ представляє суспільну небезпеку.

"Блокування або перешкоджання повноцінній роботі установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, в першу чергу, порушує права осіб, які утримуються в цих установах, зокрема права на своєчасний розгляд справ у судових інстанціях з їх безпосередньою участю, забезпечення повноцінного харчування і безпеки в установах", - додали в прес-службі відомства.

Раніше повідомлялося , що у зв'язку з очікуваними провокаціями неназваних політичних сил у Харкові святкова програму 9 травня буде значно скорочена.

Підпису
йтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини