RU

Рада зробила перший крок до розкриття кінцевих власників ЗМІ

16.06.2015, 15:08
Рада зробила перший крок до розкриття кінцевих власників ЗМІ - Фото
fa6c26f29d9710507f66a2bd0eeb2aab.jpg
Верховна Рада вирішила зобов'язати ЗМІ розкривати інформацію про власників. За проект змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності ЗМІ, а також реалізації принципів державної політики у сфері телебачення і радіомовлення №1831 у першому читанні проголосували 240 народних депутатів, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Проектом пропонується зобов'язати суб'єктів інформаційної діяльності розкривати інформацію про структуру власності і подавати відомості про кінцевого   бенефіціарного власника. Вводиться контроль за достовірністю таких відомостей. Нацраді з питань телебачення і радіомовлення пропонується надати право запитувати додаткову інформацію про структуру власності ТРК і бенефіциарних власників.

Також пропонується заборонити створення і діяльність телерадіоорганізацій, учасниками яких є юридичні особи, зареєстровані в офшорних зонах, а також відповідні фізособи і особи, які не мають громадянства.

Депутати проголосували за скорочену підготовку документа до другого читання. В цілому він може бути розглянутий вже на наступному пленарному тижні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини