RU

Рада зрівняла в правах резервістів з АТО і військовослужбовців

12.04.2016, 12:16
Рада зрівняла в правах резервістів з АТО і військовослужбовців - Фото
5a752d02c477c2563f5970d9f92f16f3.jpg
Верховна Рада зрівняла в соціальних правах резервістів, які пройшли зону АТО, і військовослужбовців. За зміни до деяких законів щодо соціального захисту резервістів, які постраждали внаслідок участі в АТО, і членів їх сімей №3497 в цілому проголосували 231 депутат, передає кореспондент ЛІГА.net.

Даними змінами передбачено, що пенсійне забезпечення резервістів, які постраждали під час несення служби в АТО, а також членів сімей загиблих резервістів здійснюється в порядку, передбаченому для військовослужбовців відповідних посад.

Служба у військовому резерві під час безпосередньої участі в АТО або при забезпеченні проведення АТО зараховуватиметься в вислугу років для призначення пенсії.

Також люди, які отримали I і II групи інвалідності в результаті поранення або захворювання, пов'язаних з несенням служби в АТО, визнаються ветеранами військової служби.

Читайте також: Резервістам заборонили розривати контракти в особливий період

У грудні 2014 року Міністерство оборони ввело два нових види військового резерву - територіальний і суспільний.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини