Рада знову відмовилася розглядати спецконфіскацію

06.10.2016, 16:26
Рада знову відмовилася розглядати спецконфіскацію - Фото
620c939cb8ea67161e340943595c546a.jpg

За включення до порядку денного законопроекту проголосували 186 депутатів при 226 необхідних

Депутати знову відмовилися розглядати проект закону про спецконфіскацію. За те, щоб включити до порядку денного урядовий проект змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів №5142, проголосували 186 депутатів при 226 необхідних, передає кореспондент  ЛІГА.net.

Перед голосуванням спікер Верховної Ради  Андрій Парубій звернув увагу на те, що проект пропонується розглядати не на сьогоднішньому вечірньому пленарному засіданні, а в інший день.

Проте, депутати не підтримали включення законопроекту до порядку денного сесії.

6 вересня президент Петро Порошенко закликав депутатів прийняти закон про спецконфіскацію в такій редакції, яка зняла б усі зауваження і забезпечити фінансування державного оборонного замовлення та інших витрат на армію.

14 вересня Кабінет міністрів затвердив проект закону про цивільну спецконфіскацію. За словами міністра юстиції Павла Петренка, цей законопроект "дає механізми нашим правоохоронним органам стягнути в дохід держави понад 50 млрд грн, які необхідні зараз і українській армії, і українським пенсіонерам, і вчителям, і бюджетникам".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих