RU

Рада збирається дозволити легіонерам служити в українській армії

12.05.2015, 12:34
Рада збирається дозволити легіонерам служити в українській армії - Фото
Фото: mil.gov.ua
Верховна Рада має намір дозволити іноземцям служити в українській армії. За проект змін до деяких законодавчих актів України щодо проходження військової служби у Збройних силах України іноземцями та особами, які не мають громадянства (№2389), у першому читанні проголосували 257 народних депутатів, повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Проектом передбачена можливість для іноземців та осіб, які не мають громадянства, проходити військову службу в ЗСУ за контрактом. Іноземці та особи, що не мають громадянства, які проходять військову службу за контрактом у ЗСУ, озвучують і підписують зобов'язання перед Україною. При виконанні своїх обов'язків носять військову форму, військові звання для них встановлюються довічно.

Передбачено, що соціальний захист військовослужбовців-іноземців здійснюється відповідно до закону про військовий обов'язок і військову службу. Крім цього, у Кримінальному кодексі України уточнюється стаття, яка передбачає відповідальність за найманство.

Зокрема, вводиться відповідальність за участь найманця у військових діях на боці противника, за що пропонується карати позбавленням волі на строк від 3 до 8 років.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини