RU

Рада збирається для вирішення із саморозпуску, - спікер

04.04.2013, 10:43
Рада збирається для вирішення із саморозпуску, - спікер - Фото
30f5ee380be7d324729897bdb39726b2.jpg
Депутати вирушили на збори обговорити ситуацію в парламенті і подумати про саморозпуск. Про це заявив сьогодні на брифінгу журналістам спікер Володимир Рибак. За його словами, близько 440-450 народних депутатів запросили його на збори, на яких планується розглянути ситуацію, що склалася в парламенті.

Рибак зазначив, що, можливо, депутати будуть вирішувати - саморозпуститися чи такого парламенту або просити президента ухвалити рішення про розпуск. "Можливо, будуть інші варіанти", - додав він.

Рибак не відповів на питання журналістів, коли і де буде проходити таке зібрання, і чи зможе на ньому присутня преса. Закінчивши свій виступ, Рибак вийшов з брифінг-зали, зазначивши, що після закінчення зборів він проінформує журналістів про його результати.

Нагадаємо, сьогодні з ранку опозиція
заблокувала парламентську трибуну і ложу президії Верховної Ради. Таким чином, вона продовжила протест проти провалу голосування постанови про вибори в Києві, який розпочався 2 квітня.

Днями в Партії регіонів заговорили про референдум і розпуск Ради. Так, лідер фракції ПР
Олександр Єфремов заявив, що нинішній формат Верховної Ради непрацездатний, і запропонував провести референдум. "У цій ситуації потрібно звернутися до народу й запитати, чи влаштовує вас такий парламент чи ні", - сказав він.

Досьє на Володимира Рибака
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини