RU

Рада збільшила чисельність Збройних сил до 250 тисяч осіб

05.03.2015, 12:44
Рада збільшила чисельність Збройних сил до 250 тисяч осіб - Фото
Фото: president.gov.ua
Верховна Рада збільшила чисельність Збройних сил України. За закон про чисельність Збройних сил України №2269 в цілому проголосували 270 народних депутатів. Про це із зали парламенту повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідно до прийнятого парламентом рішення, чисельність ЗСУ становитиме 250 тис. осіб, з них 204 тисячі - військовослужбовці. Раніше, в 2012 році, чисельність ЗСУ була затверджена в межах 184 тис. осіб.

Як сказано в пояснювальній записці до документа, з початком особливого періоду, враховуючи загрози національній безпеці України, які носять довгостроковий характер, у Збройних силах формуються два управління оперативних командувань, 11 бригад, 4 полки, 18 батальйонів, 16 окремих рот та 13 взводів різного призначення . Збільшення чисельності ЗСУ необхідно для своєчасного розгортання вказаного угрупування сил.

Як повідомив, представляючи документ, заступник міністра оборони Павло Мехед, також передбачено, що в особливий період чисельність армії буде збільшуватися на кількість особового складу, покликаного на військову службу на виконання указів президента про мобілізацію.

Депутат від Народного фронту Дмитро Тимчук  у своєму виступі зазначив, що, за старим законом, у Збройних силах мало бойових підрозділів і занадто багато відділень забезпечення. Прийняття нового закону дозволить збільшити кількість бойових підрозділів, необхідних для того, щоб відбити російську агресію.

В ході обговорення документа лідер фракції Блоку Петра Порошенка Юрій Луценко обґрунтував необхідність прийняття закону в тому числі тим, що вже через два місяці ймовірно відновлення широкомасштабних військових дій в Донбасі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини