RU

Рада затвердила указ президента про часткову мобілізацію

15.01.2015, 12:05
Рада затвердила указ президента про часткову мобілізацію - Фото
63a462114203ec34c48f120ca5105453.jpg
Верховна Рада України затвердила указ президента про часткову мобілізацію в 2015 році. За закон про затвердження указу президента про часткову мобілізацію №1743 проголосувало 268 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно з указом, мобілізація буде проведена в три черги протягом 210 днів з моменту вступу указу в силу. Також з 18 березня по 1 травня 2015 року передбачена демобілізація військовослужбовців, мобілізованих указом президента від 17 березня 2014 року.

Кабінету міністрів даним указом доручається перевести економіку України на функціонування в умовах особливого періоду. При цьому має бути гарантовано безперебійне забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань при виконанні покладених на них завдань. Певні галузі, підприємства, установи та організації повинні бути переведені в стані повної готовності.

Як сказано в пояснювальній записці до законопроекту, необхідність проведення часткової мобілізації в Україні обумовлена небезпекою для державної незалежності України, виникненням реальної загрози територіальної цілісності, викликаної агресивними діями Російської Федерації, необхідністю підтримання бойової та мобілізаційної готовності Збройних Сил України, інших військових формувань на рівні, що гарантує адекватну реакцію на загрози національній безпеці держави.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини