RU

Рада затвердила угоду з Литвою і Польщею про спільну в/ч

04.02.2015, 12:18
 Рада затвердила угоду з Литвою і Польщею про спільну в/ч - Фото
5f20eb62ff8680cfdc30922afa8d7b34.jpg
Верховна Рада ратифікувала угоду з Литвою і Польщею про створення спільної військової частини. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за закон про ратифікацію угоди між урядом Литовської Республіки, урядом Республіки Польща та Кабінетом міністрів України щодо створення спільної військової частини №0004 проголосували 290 народних депутатів. Угода підписана 19 вересня 2014 року у Варшаві і набуває чинності через 30 днів після отримання депозитарієм (урядом Польщі) останнього письмового повідомлення про виконання всіх внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання угодою чинності.

Відповідно до угоди, від оподаткування звільняється командування частини при закупівлі та тимчасове ввезення на територію однієї із сторін продукції, призначеної для забезпечення життєдіяльності військової частини. Також від оподаткування звільняються підрозділи спільної військової частини під час участі у спільних навчаннях і операціях на території однієї зі сторін угоди.

Кошти на утримання національних підрозділів української сторони будуть виділені в рамках витрат держбюджету, передбачених для забезпечення діяльності Збройних Сил України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини