RU

Рада затвердила точку стику кордонів Румунії, Угорщини та України

08.04.2015, 11:51
Рада затвердила точку стику кордонів Румунії, Угорщини та України - Фото
9ba14a4bf96d14cf494e2e2e072ae439.jpg
Парламентарії підтримали законопроект № 0008 "Про ратифікацію протоколу прикордонного знака "ТУ ", який встановлений для позначення точки стику державних кордонів України, Румунії та Угорщини". За відповідне рішення проголосували 286 нардепів, повідомляє із зали засідань кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Представляючи документ, голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко заявив, що знак складається з трьох прикордонних залізобетонних стовпів, кожен з яких встановлений на території однієї з держав.

Він також зазначив, що в 2007 році Міждержавними прикордонними комісіями була проведена перевірка проходження лінії кордону. Виявлено підмив угорського прикордонного стовпа. Угорська сторона перенесли його в інше, безпечне місце. За результатами робіт підписаний новий протокол.

"Слід зазначити, що лінія проходження державного кордону та точка стику кордонів не змінилася. Відповідно до міжнародних договорів України з Угорщиною та Румунією про режим державного кордону вказаний протокол підлягає ратифікації", - сказав Назаренко.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді цей законопроект 26 березня 2015 року.

Географічна точка, яка знаходиться в місці перетину серединної лінії висохлого старого русла річки Тур і серединної лінії річки Тур є стиком держкордонів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини