RU

Рада затвердила пільги для героїв Небесної сотні

02.09.2014, 14:01
Рада затвердила пільги для героїв Небесної сотні - Фото
Фото: ЕРА
Верховна Рада доповнила перелік осіб, які мають особливі заслуги перед батьківщиною, нагородженими орденом Героїв Небесної сотні. За проект змін до деяких законів України щодо соціального захисту осіб, нагородженим орденом Героїв Небесної сотні (№4562а) в цілому проголосували 240 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнфор, у зв'язку з доповненням переліку осіб, які мають особливі заслуги перед батьківщиною, для героїв Небесної сотні передбачені ті ж пільги, що й для інших осіб, які мають особливі заслуги перед батьківщиною.

Після вступу закону в силу, особам, нагородженим цим орденом, надаватимуться пільги і гарантії по виплаті щорічної грошової допомоги, права на пільговий проїзд, пенсійні виплати, забезпечення паливом, ліками, санаторно-курортним лікуванням, надання знижки на оплату комунальних послуг. Ці пільги зберігаються за дружиною (чоловіком), батьками загиблих, нагороджених орденом Героїв Небесної сотні.

Закон вступає в силу з дня, наступного за днем його публікації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини