RU

Рада запрацює наступного тижня, - Яценюк

12.04.2013, 11:14
Рада запрацює наступного тижня, - Яценюк - Фото
648153a66c17e4f931e74c0806ebe4c5.jpg
Про це повідомив лідер парламентської фракції Батьківщина Арсеній Яценюк.

"Наші вимоги задоволені - чотири питання знаходяться на порядку, тому на наступному тижні ми їх будемо розглядати", - сказав Яценюк в Харкові.

Він нагадав, що опозиція вимагала включити до порядку питання про вибори мера Києва, про скасування пенсійної реформи, про відставку уряду і декриміналізації статей, за якими засуджено екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи буде опозиція наполягатиме на тому, щоб ці чотири питання розглядалися до законопроектів з євроінтеграції, Яценюк сказав: "Ми будемо їх розглядати на наступному пленарному тижні. Що стосується європейської інтеграції, ми дуже детально вивчили всезаконодавство про євроінтеграцію і виявилося , що нам як опозиції довелося переписувати закони про євроінтеграцію, тому що ті закони, які вніс уряд, на жаль, дуже далекі від високих стандартів ЄС".

Він повідомив, що опозиція підготувала 12 законопроектів, в тому числі ті, які ще не підготувала Партія регіонів (про антикорупційний комітет та антикорупційну люстрацію). "У понеділок буду звертатися до Партії регіонів, щоб вони підтримали наші проекти, як альтернативні з питань європейської інтеграції. Ми можемо піти на те, щоб це був предмет спільної роботи, тому що це питання, яке має об'єднати країну. Ми вимагаємо, щоб наші політичні опоненти підтримали законопроект за європейськими інтеграції, які вносили ми, і тоді опозиція буде підтримувати всі законопроекти, які вносить уряд і які відповідають європейським стандартам ", - сказав Яценюк.

за матеріалами Інтерфакс-Україна

Досьє на Арсенія Яценюка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини