RU

Рада залишила бюлетені бланками суворої звітності

02.10.2012, 13:35
Рада залишила бюлетені бланками суворої звітності - Фото
893757b357674fd2c2a5f9afc1234f93.jpg
Бюлетені залишилися бланками суворої звітності. Верховна Рада внесла зміни до низки законодавчих актів України щодо виготовлення документів і бланків документів суворого обліку та звітності № 11035, виключивши з них бюлетені. "За" в цілому проголосувало 234 картки народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, з переліку бланків суворої звітності при підготовці до другого читання був виключений ряд документів, але виборчі бюлетені в цьому списку залишилися.

Перш ніж поставити документ на голосування, заступник голови комітету з питань економічної політики Юрій Воропаєв зазначив, що комітет пропонує прийняти його в цілому за умови, що зміни не торкнуться бюлетенів, - тобто зміни в закон про вибори народних депутатів вноситися не будуть. Парламент із цим погодився.

З переліку бланків суворої звітності, зокрема, були виключені: квитанція, що видається при стягненні штрафу на місці вчинення адміністративного правопорушення; бланк протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу; свідоцтва про загальнообов'язкове державне соціальне страхування; бланки ліцензій. Бланки суворої звітності виключаються при продажу проїзних документів.

Нагадаємо, спікер Володимир Литвин прогнозував, що проект закону, який пропонував вилучити бюлетені з переліку бланків суворої звітності, в такому вигляді прийнятий не буде, але він потрібен уряду. Закон містить перелік 50 документів, які потрібно вивести з категорії суворих бланків "для того, щоб менше душили бізнес".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини