Рада залишила бюлетені бланками суворої звітності

02.10.2012, 13:35
Рада залишила бюлетені бланками суворої звітності - Фото
893757b357674fd2c2a5f9afc1234f93.jpg

Нардепи підчистили перелік документів суворого обліку, щоб вони "менше душили бізнес", але статус бюлетенів не чіпали

Бюлетені залишилися бланками суворої звітності. Верховна Рада внесла зміни до низки законодавчих актів України щодо виготовлення документів і бланків документів суворого обліку та звітності № 11035, виключивши з них бюлетені. "За" в цілому проголосувало 234 картки народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, з переліку бланків суворої звітності при підготовці до другого читання був виключений ряд документів, але виборчі бюлетені в цьому списку залишилися.

Перш ніж поставити документ на голосування, заступник голови комітету з питань економічної політики Юрій Воропаєв зазначив, що комітет пропонує прийняти його в цілому за умови, що зміни не торкнуться бюлетенів, - тобто зміни в закон про вибори народних депутатів вноситися не будуть. Парламент із цим погодився.

З переліку бланків суворої звітності, зокрема, були виключені: квитанція, що видається при стягненні штрафу на місці вчинення адміністративного правопорушення; бланк протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу; свідоцтва про загальнообов'язкове державне соціальне страхування; бланки ліцензій. Бланки суворої звітності виключаються при продажу проїзних документів.

Нагадаємо, спікер Володимир Литвин прогнозував, що проект закону, який пропонував вилучити бюлетені з переліку бланків суворої звітності, в такому вигляді прийнятий не буде, але він потрібен уряду. Закон містить перелік 50 документів, які потрібно вивести з категорії суворих бланків "для того, щоб менше душили бізнес".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих