Рада закликала Радбез ООН розслідувати злочини РФ в Сирії

19.10.2016, 11:59
Рада закликала Радбез ООН розслідувати злочини РФ в Сирії - Фото
82339776ba8ccd27a8cf7315c5c14081.jpg

Парламент України закликає сторони збройного конфлікту припинити активні бойові дії на території Сирії і дотримуватися режиму припинення вогню

Верховна Рада закликає Раду безпеки ООН розслідувати військові злочини сирійського режиму і його союзника - Російської Федерації. Звернення Верховної Ради до міжнародних організацій, парламентів країн-членів ОБСЄ та Організації ісламського співробітництва з приводу останніх подій в Сирії №5214 підтримав 241 депутат, передає кореспондент ЛІГА.net.

У своєму зверненні український парламент закликає сторони збройного конфлікту припинити активні бойові дії на території Сирії, зокрема, в Алеппо і дотримуватися режиму припинення вогню згідно з резолюцією Радбезу ООН.

Рада закликає сторони конфлікту забезпечити умови для створення гуманітарних коридорів, щоб евакуювати поранених. Сторони конфлікту, зокрема, Російську Федерацію українські депутати закликають відмовитися від нападів невибіркового характеру і застосування зброї невибіркової дії, а також від інших заборонених засобів ведення війни. Йдеться про застосування авіації і артилерії там, де проживає цивільне населення. Рада безпеки ООН Рада закликає створити міжнародну групу з розслідування військових злочинів сирійського режиму і його союзника - Росії.

Міжнародні організації, в тому числі ООН та ЄС, Рада закликає посилити тиск на режим Путіна, щоб змусити РФ дотримуватися норм міжнародного права, права людини в ході збройного конфлікту на території Сирії. Міжнародні організації і парламенти інших країн Рада закликає засудити дії Росії, пов'язані з використанням збройного конфлікту в Сирії, як випробувального полігону для нових видів озброєнь.

Рада закликає засудити дії сирійського режиму і підрозділів збройних сил РФ на території Сирії по бомбардуванню місць, де проживає цивільне населення, а також транспортних засобів, які доставляють гуманітарні вантажі.

"Росія зараз безкарно веде дві паралельні війни - одну в Донбасі, іншу в Сирії. Як і в Донбасі, в Сирії Росія брала на себе зобов'язання по деескалації конфлікту, відразу ж їх порушувала і тільки розпалювала насильство, розгортаючи війська, поставляючи зброю і боєприпаси, ведучи бойові дії і поширюючи пропаганду зразка середини минулого століття", - сказано в зверненні.

Українські депутати також звертають увагу на загрозу розпалювання міжконфесійної війни в близькосхідному регіоні через події в Сирії, а також на використання Росією території незаконно анексованого Криму як військового форпосту для підтримки військової операції в Сирії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам