RU

Рада закликає Європарламент прийняти рішення про безвізовий режим

16.11.2016, 12:12
Рада закликає Європарламент прийняти рішення про безвізовий режим - Фото
d0c18e4ceaffb6dfd01d953ff4e51a7c.jpg

Рада закликає Європарламент до кінця 2016 року прийняти рішення про безвізовий режим для українців. За постанову про звернення Верховної Ради до урядів країн-членів ЄС, Європейського парламенту та Ради Європейського Союзу з приводу запровадження безвізового режиму для громадян України №5394 проголосував 261 депутат, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Наступний тиждень буде пленарним в Європарламенті. Наступного тижня ми будемо відзначати річницю Революції гідності. Важливо, щоб Україна, яка виконала всі свої зобов'язання, нагадала партнерам про їхні зобов'язання", - сказав спікер ВР Андрій Парубій, представляючи документ.

Український парламент закликає уряди країн-членів ЄС підтримати законодавчу ініціативу Єврокомісії щодо запровадження безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України до країн ЄС.

"Верховна Рада закликає Європейський парламент і Раду Європейського союзу прийняти, не затягуючи до кінця 2016 року, необхідні рішення про надання Європейським союзом безвізового режиму для громадян України", - сказано в зверненні.

Такі рішення Рада закликає прийняти, беручи до уваги, що Україна виконала всі свої зобов'язання в рамках Плану дій щодо лібералізації візового режиму.

"Наприклад, в частині введення біометричних закордонних паспортів, тривалого і ефективного виконання Угоди між Україною та Європейським співтовариством про реадмісію, прийняття антидискримінаційного законодавства, законодавства про боротьбу з корупцією і результати його впровадження", - йдеться у зверненні.

Депутати Ради впевнені в тому, що не слід висувати нові критерії і умови. Особливо якщо вони виходять за рамки відповідальності української сторони. Верховна Рада підтверджує готовність України спільно з ЄС протидіяти сучасним викликам і загрозам, насамперед нелегальній міграції, організованій злочинності і тероризму.

15 листопада повідомлялося, що Рада Євросоюзу 17 листопада розгляне питання про початок міжінституційних переговорів з Європарламентом і Єврокомісією про завершення процесу прийняття рішення щодо скасування візових вимог для українських громадян.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини