RU

Рада взялася до створення державного бюро розслідувань

21.05.2015, 14:50
Рада взялася до створення державного бюро розслідувань - Фото
ad6511dba9f8f3f23886f83c7765b16a.jpg

Верховна Рада прийняла за основу проект закону про державне бюро розслідувань №2114. За проголосували 247 народних депутатів, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Передбачається, що державне бюро розслідувань стане центральним органом виконавчої влади, який здійснює правоохоронну діяльність у сфері попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів, віднесених до його компетенції.

На державне бюро розслідувань передбачається покласти такі завдання як недопущення організованої злочинної і терористичної діяльності.

Планується, що воно займатиметься виявленням, розкриттям і розслідуванням злочинів, пов'язаних з діяльністю злочинних організацій, злочинів, пов'язаних з тероризмом, особливо тяжких злочинів, за які Кримінальний кодекс передбачає покарання у вигляді довічного ув'язнення.

Також на держбюро покладається розслідування злочинів, пов'язаних з тортурами і жорстоким поводженням з громадянами слідчими або детективами національного антикорупційного бюро, СБУ, органів внутрішніх справ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини