Рада Європи закликала лікувати Тимошенко не за гратами

14.11.2012, 14:49
Рада Європи закликала лікувати Тимошенко не за гратами - Фото
05702cbd85da93d3dba801afaa86c78e.jpg

Комітет Ради Європи із запобігання катуванням та жорстокому поводженню закликає українську владу забезпечити ув'язнених якісним лікуванням

Комітет Ради Європи із запобігання катуванням та жорстокому поводженню закликає українську владу забезпечити ув'язнених якісним лікуванням. Про це йдеться в спеціальному звіті комітету.

Звіт було складено за результатами відвідування ряду виправних установ фахівцями комітету з 29 листопада по 6 грудня 2011 року, повідомляє Тиждень.ua.

Експерти організації підкреслили, що керівництво в'язниць несе відповідальність за здоров'я ув'язнених і адекватне лікування. При цьому особливу заклопотаність комітету викликало лікування та медичне обстеження Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та Валерія Іващенка.

"Комітет повинен висловити свою занепокоєність тим, що у відношенні кожного з трьох зазначених людей відбувалися значні затримки (з різних причин) у призначенні та проведенні спеціальних медичних оглядів за межами СІЗО", - сказано в звіті.

Комітет настійно закликає українську владу вжити всі необхідні заходи для забезпечення  ув'язнених професійним лікуванням за межами виправних установ.

Комітет просить українську владу представити детальний звіт про всі медпроцедури, здійснені у відношенні Тимошенко і Луценка, а також представити копію доповіді членів міжнародної медичної комісії, яка обстежувала Тимошенко в лютому 2012 року.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами