RU

Рада Європи закликала лікувати Тимошенко не за гратами

14.11.2012, 14:49
Рада Європи закликала лікувати Тимошенко не за гратами - Фото
05702cbd85da93d3dba801afaa86c78e.jpg
Комітет Ради Європи із запобігання катуванням та жорстокому поводженню закликає українську владу забезпечити ув'язнених якісним лікуванням. Про це йдеться в спеціальному звіті комітету.

Звіт було складено за результатами відвідування ряду виправних установ фахівцями комітету з 29 листопада по 6 грудня 2011 року, повідомляє Тиждень.ua.

Експерти організації підкреслили, що керівництво в'язниць несе відповідальність за здоров'я ув'язнених і адекватне лікування. При цьому особливу заклопотаність комітету викликало лікування та медичне обстеження Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та Валерія Іващенка.

"Комітет повинен висловити свою занепокоєність тим, що у відношенні кожного з трьох зазначених людей відбувалися значні затримки (з різних причин) у призначенні та проведенні спеціальних медичних оглядів за межами СІЗО", - сказано в звіті.

Комітет настійно закликає українську владу вжити всі необхідні заходи для забезпечення  ув'язнених професійним лікуванням за межами виправних установ.

Комітет просить українську владу представити детальний звіт про всі медпроцедури, здійснені у відношенні Тимошенко і Луценка, а також представити копію доповіді членів міжнародної медичної комісії, яка обстежувала Тимошенко в лютому 2012 року.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини