Рада внесла зміни до закону про вибори президента

13.03.2014, 14:24
Рада внесла зміни до закону про вибори президента - Фото
cb88755b80ff2624ac20a00c333a17b6.jpg

Згідно зі змінами, дострокові вибори президента проводяться у зв'язку з прийняттям відповідної постанови Верховної Ради України

Верховна Рада внесла зміни до закону про вибори президента. За закон про внесення змін до закону України "Про вибори президента України" та інших законодавчих актів щодо техніко-юридичного вдосконалення виборчого процесу № 3224-д проголосували 226 народних депутатів, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Згідно зі змінами, дострокові вибори президента проводяться у зв'язку з прийняттям відповідної постанови Верховної Ради України.

Також змінами визначено, що особа вважається проживаючою на території України, якщо її місце проживання зареєстровано в Україні, відповідно до закону "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання".

Нагадаємо, 22 лютого Верховна Рада України прийняла постанову про самоусунення президента України від виконання конституційних повноважень. У документі констатується, що Віктор Янукович самоусунувся від обов'язків президента, що загрожує суверенітету України, і тому 25 травня пройдуть позачергові президентські вибори.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить