RU

Рада внесла зміни до закону про Держслужбу спецзв'язку

09.04.2014, 14:04
Рада внесла зміни до закону про Держслужбу спецзв'язку - Фото
42b4f2051f9e01fb89b7750d91543cf8.jpg
Верховна Рада внесла зміни до закону про Держслужбу спеціального зв'язку та захисту інформації N4432. За дане рішення проголосувало 277 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, закон визначає правові основи організації та діяльності Держслужби спецзв'язку та захисту інформації. Визначається структура і загальна чисельність служби, умови призначення і звільнення голови служби та його заступників, умови мобілізаційного розгортання і приведення в готовність територіальних підрозділів служби.

Також визначаються відносини Держслужби з органами державної влади та місцевого самоврядування, умови фінансового та матеріально-технічного забезпечення служби, відповідальність за правопорушення у сфері діяльності спецслужби. Закон набирає чинності з 1 січня 2015 року.

Нагадаємо, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України (Держспецзв'язку України) є провідною технічною спецслужбою України, яка підконтрольна президенту України. Спецслужба була створена в 2006 році.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини