RU

Рада визначає, як визнавати організації терористичними

27.01.2015, 14:11
Рада визначає, як визнавати організації терористичними - Фото
0d258a0845f7e0d87cad34f76d29ce18.jpg
Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про те, як визнавати організації терористичними. За проект змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання організацій терористичними №1840 у першому читанні проголосували 270 народних депутатів, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідно до пропонованих змін, справу про визнання організації терористичною розглядає Вищий адмінсуд як суд першої інстанції. Постанова суду про визнання організації терористичною підлягає негайному виконанню.

Пропонується надати СБУ в рамках заходів по боротьбі з тероризмом ініціювати перед органами прокуратури питання про подачу позову до суду щодо визнання організації терористичною. Також пропонується надати можливість РНБО своїм рішенням визнавати організацію терористичною, якщо діяльність такої організації призвела до виникнення кризових ситуацій, які становлять загрозу національній безпеці України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини