RU

Рада в першому читанні прийняла закон про трудову міграцію

08.10.2015, 18:20
Рада в першому читанні прийняла закон про трудову міграцію - Фото
624845917492bb2c008365d333b54fc4.jpg
Верховна Рада прийняла за основу проект закону про зовнішню трудову міграцію, необхідний для надання Україні безвізового режиму з країнами Європейського Союзу. Документ підтримали 243 народних депутата.

Як передає кореспондент ЛІГА.net, відповідно до проекту закону, трудовим мігрантам надаються державні гарантії, зокрема, держава гарантує трудовим мігрантам, які перебувають у складних умовах, надання соціальних послуг, відповідно до закону про соціальні послуги.

Дипломатичні установи України за кордоном повинні вживати заходів для того, щоб трудові мігранти та члени їх сімей у повному обсязі користувалися правами, передбаченими законодавством.

Також передбачено, що держава займається створенням нових робочих місць на внутрішньому ринку праці, вживає заходів щодо запобігання незаконній трудовій міграції, створює умови для повернення в Україну трудових мігрантів та членів їх сімей.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини