RU

Рада відправила на доопрацювання проект про урізання пільг

25.12.2014, 13:14
Рада відправила на доопрацювання проект про урізання пільг - Фото
ffafc42a7c13377e010b29a5fad3a215.jpg
Верховна Рада відправила законопроект про урізання пільг на доопрацювання. Урядовий проект змін до деяких законодавчих актів №1577 не набрав у залі необхідної кількості голосів. Після тривалого обговорення депутати 257-ма голосами відправили законопроект до Кабінету міністрів на один день.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, пропонувалося із закону про освіту прибрати положення про те, що держава гарантує право на отримання повної середньої освіти і оплачує її. Відповідно до пропонованих змін, держава гарантує право на отримання загальної середньої освіти. Повна загальна середня освіта може бути отримана в різних типах навчальних закладів.

Також пропонується виключити положення про те, що Кабінет міністрів забезпечує виплату надбавок співробітникам вищих навчальних закладів. Крім того, передбачалося скоротити розмір посадового окладу, що встановлюється суддям місцевого суду, з 15 до 10 мінімальних заробітних плат. Також пропонувалося встановити, що з моменту завершення повноважень судді та до прийняття рішення про його звільнення йому виплачуються суддівська винагорода у розмірі однієї мінімальної зарплати на місяць. Щомісячне довічне грошове утримання судді пропонувалося скоротити з 80 до 60% його зарплати.

Пропонувалося також скоротити пенсії прокурорам і народним депутатам з 70 до 60% зарплати. Пропонувалося вилучити положення про те, що Міністерство фінансів щомісяця зобов'язане перераховувати Верховній Раді не менш 1/12 бюджетних призначень на забезпечення діяльності парламенту.

Крім цього, проектом забирається положення про те, що народному депутату відшкодовуються витрати, пов'язані з виконанням депутатських повноважень, в розмірі місячної заробітної плати, яка не обкладається податком. Кількість помічників-консультантів народного депутата, на яких поширюється дія закону про держслужбу, пропонується скоротити з 4 до 2-х.

Пропонувалося виключити забезпечення дипломатів предметами представницької екіпіровки, скасувати щомісячні персональні надбавки членам ЦВК у розмірі 70% їх окладу. Пропонувалося виключити положення про те, що оклади співробітників Рахункової палати встановлюються на 30% вище окладів держслужбовців, а також про те, що керівництву Рахункової палати виплачується щомісячна надбавка в розмірі 70% окладу.

Раніше повідомлялося, що експерти розкритикували введення податку на освіту. На думку глави Агентства розвитку освітньої політики Людмили Паращенко, введення податку на освіту знищить спроби подолати монополію.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини