RU

Рада відкрила нову сесію в присутності Януковича і Азарова

03.09.2013, 10:13
Рада відкрила нову сесію в присутності Януковича і Азарова - Фото
Фото: ЛІГАБізнесІнформ
Третя сесія Верховної Ради сьомого скликання почала свою роботу. На її урочистому відкритті присутні президент України Віктор Янукович, прем'єр-міністр Микола Азаров і члени уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, представники фракції УДАР прийшли на відкриття в червоних регланах з тематичною написом "Україна - це Європа" , депутати від фракції Батьківщина - у регланах із зображенням Юлії Тимошенко та написом "Юлі - волю", депутати від ВО Свобода - у вишиванках .

Головне завдання народних депутатів на цій сесії - до листопадового саміту Україна - ЄС прийняти дев'ять євроінтеграційних законів. Перші шість спікер Володимир Рибак обіцяє винести в сесійний зал уже на цьому тижні.

Крім євроінтеграційних законів, депутати до нового року мають затвердити державний бюджет на 2014 рік, а також прийняти зміни до Конституції щодо повноважень Рахункової палати, згідно з якими Рахункова палата моніторить не тільки витрати, але й доходи державного бюджету. Також на цій сесії депутати можуть попередньо схвалити президентський проект змін до Конституції України щодо посилення гарантій незалежності суддів.

Третя сесія триватиме до 17 січня 2014 року. З урахуванням альтернативних законопроектів та законопроектів, які комітети пропонують не включати до порядку денного, на розгляд депутатів подано більше 1500 проектів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини