RU

Рада відклала податок на розкіш на наступний тиждень

21.06.2012, 13:04
Рада відклала податок на розкіш на наступний тиждень - Фото
Віталій Хомутиннік
Депутати відклали законопроект про податок на розкіш на наступний пленарний тиждень, а прийняти його в цілому планують восени. Про це журналістам повідомив голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Хомутиннік підкреслив: "Я думаю, він буде прийнятий у першому читанні на цій сесії ... А в цілому він має бути прийнятий на наступній сесії. Я вважаю, що якщо вводити новий податок, то він повинен працювати з 1 січня наступного року, щоб не розривати бюджетний рік, щоб люди могли планувати свої витрати".

Хомутиннік відзначив, що в даний час, крім урядового проекту закону, подані ще два депутатські. Комітет, розглянувши їх на своєму засіданні в середу, прийняв рішення створити робочу групу і вийти до наступного пленарного тижня на консолідовану пропозицію.

Нагадаємо, вчора депутати включили до порядку денного законопроекти про податок на розкіш. За проголосувало 305 карток депутатів. Зокрема, до порядку денного включені проекти змін до Податкового кодексу щодо оподаткування багатства і предметів розкоші - урядовий № 10558 і депутатські № № 10558-1, 10558-2, 10197.

В опозиції податок на розкіш назвали профанацією. "Платити цей податок будуть одиниці, а великий капітал і далі буде виводити свої капітали в офшорні зони. Ми пропонуємо комплексний закон, де є і прогресивна шкала оподаткування, і пропозиція оподатковувати офшорні операції, і збільшувати плату за користування надрами", - сказав Андрій Павловський .

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає, що в цьому питанні потрібно прийняти виважене рішення, яке не спровокує відтік капіталу з країни.

Досьє на Віталія Хомутинніка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини