RU

Рада уточнила категорії батьків, яких не торкнеться призов

25.07.2014, 12:25
Рада уточнила категорії батьків, яких не торкнеться призов - Фото
12c6dd92c337714a88f961777121ef3f.jpg
Верховна Рада заборонила мобілізацію жінок і чоловіків, які самостійно виховують дітей віком до 18 років. За відповідні зміни в ряд законів України щодо посилення захисту прав дітей N4100а в цілому проголосувало 277 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно з чинною редакцією закону про мобілізацію, призовом не підлягають чоловіки, на утриманні яких п'ять і більше дітей віком до 16 років, а також жінки, на утриманні яких є діти віком до 16 років.

Відповідно до прийнятих змін, призову не підлягають чоловіки, на утриманні яких троє і більше дітей віком до 18 років, жінки, на утриманні яких діти до 18 років, а також жінки і чоловіки, які самостійно виховують дітей віком до 18 років.

Зокрема, від призову також звільняються жінки і чоловіки, на утриманні яких перебуває дитина-інвалід першої або другої групи до 23-х років.

Нагадаємо, 17 березня Верховна Рада затвердила перший указ президента про часткову мобілізацію. У Збройні Сили закликала 20 тисяч людей, ще 20 тисяч - до складу Національної гвардії. 6 травня підписано указ про другу чергу часткової мобілізації.

Вчора, 24 липня в офіційному виданні Верховної Ради "Голос України" був опублікований закон України "Про затвердження указу президента України "Про часткову мобілізацію".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини