RU

Рада цього тижня займеться виборами і євроінтеграцією

02.09.2013, 12:13
Рада цього тижня займеться виборами і євроінтеграцією - Фото
74d60e363faebcc29c264d033ca1edce.jpg
На першому пленарному тижні третьої сесії Верховної Ради депутати планують розглянути антидискримінаційний закон, проект закону про вибори в проблемних округах і приступити до змін до Конституції. Це передбачено порядком денним засідань Верховної Ради на 3-6 вересня.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, в середу, 4 вересня, депутати планують розглянути в першому читанні два законопроекти про недопущення та протидію дискримінації в Україні 2342 та №2342-1.

Цього ж дня у першому читанні депутати розглянуть проект закону №2971 про повторні вибори народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №94, 132, 194, 197, 223. У цих округах Центральна виборча комісія не змогла встановити результати парламентських виборів через масові фальсифікації.

У четвер, 5 вересня, депутати розглянуть проект змін до статті 98 Конституції України щодо повноважень Рахункової палати (№2049). Попередньо даний законопроект був схвалений 20 червня 2013 року.

Також депутати збираються включити до порядку денного сесії і направити до Конституційного суду президентський проект змін до Конституції про посилення гарантій незалежності суддів 2522а.

Як повідомив спікер
Володимир Рибак, відкриваючи засідання погоджувальної ради, на першому пленарному тижні планується розглянути шість євроінтеграційних законопроектів. У цілому депутати розглянуть 56 питань.

На третю сесію, з урахуванням альтернативних законопроектів та законопроектів, які комітети пропонують не включати до порядку денного, подано більше 1500 проектів.

Нагадаємо, завтра має відбутися урочисте відкриття нової сесії Верховної Ради.

Учора спікер Володимир Рибак пообіцяв, що на початку нової сесії винесе на обговорення парламенту сім законопроектів, прийняття яких необхідно для підписання угоди про асоціацію України з ЄС. "Винесу сім законів про євроінтеграцію - у всьому потрібні європейські стандарти", - сказав Рибак. Що стосується питання Тимошенко, яке заважає підписанню угоди про асоціацію з ЄС (Європа наполягає на припиненні вибіркового правосуддя, - ред.), то голова Верховної Ради зазначив, що "Тимошенко і угода - це різні речі".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини